Panowie!!

niedz. godz. 16 - estadio da Tenisowa EPPE - TEAMGEIST

gramy z najgorszym zespołem w naszej grupie, ale o lekceważeniu nie może być mowy!!
ku przestrodze fragment opisu ich meczu z Impexem za stroną HALPu:

Młodzi piłkarze Teamgeist-a przejęli inicjatywę, spychając zaskoczonych rywali do obrony. Na kilka minut przed końcem meczu gospodarze dopięli wreszcie swego, mieliśmy bowiem remis 9-9. Sama końcówka to jednak przebudzenie gości. Strzelili oni 2 bramki, odnosząc ostatecznie szczęśliwe zwycięstwo.

jak zawsze pisać kto będzie a mecz traktujemy mega poważnie!!
nie po to ogrywamy WKT by teraz dać ciała z nimi!!!!
do boju:)

środa, 25 marca 2009

Grali dla nas

Dzis wieczorem bylismy z Norbim na meczu WKT - Bokaro. Norbi watpil w chlopakow spod znaku płytek ceramicznych, ja czułem w kościach remis 7:7:)
Mecz zaczal sie od niewykorzystanych setek Bokaro - jednej w zasadzie kontry WKT zakończonej golem, do przerwy 1:0 dla WKT. Początek drugiej połowy to brama dla WKT i nasze nadzieje zmalały. Po chwili jednak było 3:2 dla Bokaro, potem 4:3 dla nich. Dosłownie 2 min później 5:4 dla WKT, kilka słupków i poprzeczek z obu stron. My z Norbim pomagaliśmy na maxa Bokaro między innymi wywierając presję na arbitrze, który dał kolesiowi kare (po naszych okrzykach) z WKT. Bokaro wyrównuje, po chwili wychodzi na prowadzenie i .... na 90 sek przed końcem traci głupią brame. Remis 6:6, my krzyczymy panie Turku kończ Pan - akcja Bokaro na 30 sek przed końcem. Trzcina faulowany, po wolnym i rozegraniu strzał w poprzeke kontra WKT, szli w zasadzie trzech na jednego, Jurszo wybił w aut, po chwili many z WKT nie trafił w brame i kamień spadł nam z serca. Bokaro grało w 6 osób, z Robertem Jurszo na bramie, który w dowód wdzięczności otrzymał ksywę RADEK JURSZO, bo bronił natchniony niczym Radzio Majdan strzały Dody:)

WKT - Bokaro 6:6 - wynik dla nas cudny:)

wtorek, 24 marca 2009

GIERAAA CZWARTEK 21;00

Prosze wpisywac sie kto bedzie.

niedziela, 22 marca 2009

Zwyciastwo + Czypol Show!:)

WKT-EPPEARANCE KONSBUD 7-8 (5-3)
Bramki:Czypicki Piotr - 3, Korwel Łukasz - 1, Mazurek Arkadiusz - 2, Roszkowski Sebastian - 1, Żurowski Przemysław - 1

Kary:Burnat Arek , Czypicki Piotr , Żurowski Przemysław

SKLADZIK:Antos Norbert, Burnat Arek, Czypicki Piotr, Gołębiewski Daniel, Korwel Łukasz, Kreft Łukasz, Mazurek Arkadiusz, Nowokuński Michał, Roszkowski Sebastian, Żurowski Przemysław.

Zaskoczylismy rywala czestymi zmianami na pozycji bramkarza:)Zagralismy jak zwykle pewnie w obronie i skutecznie w ataku.Czypol mozesz zdradzic,ale nie na forum co bierzesz przed meczem?:)
Panowie jest dobrze,teraz dwa mecze latwiejsze,pozniej wygrywamy Derby i z IMPEXEM gramy o lidera:)

ps.100Lat dla Lukasa z okazji 19urodzin.