Jak w temacie... kolejny mecz już w Niedzielę o 14.00. Kto jest / kogo nie ma?!

Gołąb/Krystian (?) - Ser, Norbi, Maro, Darek (?) - ArekB, Łukasz (?) - Czypol, Seba, PawełC

Sorry, że tak późno informuje, ale dziś o 21.30 wieczorem trening/sparing na małej hali z DEVILS (podobnie jak tydzień temu). Do zobaczenia.

PS. Widzieliście opis meczu z Multimedia? (wkleiłem w poscie niżej) :-)

niedziela, 31 sierpnia 2008

Multimedia - Eppearance 5:3 (1:2)

Wszystko przez sędziego (zakończył 1sza połowe za szybko o 3 min.), słońce w II połowie świecące obrońcom i Gołębiowi w twarz oraz niebieskie spodenki Marka :-)

Gole: Czypicki Piotr - 2, Roszkowski Sebastian - 1

Nasz skład: Antos Ernest, Antos Norbert, Burnat Arek, Cydzik Paweł, Czypicki Piotr, Gołębiewski Daniel, Korwel Łukasz, Roszkowski Sebastian, Zębal Dariusz + MARO, który się zapomniał wpisać do protokołu HALP :P

Na bardzo dobrym poziomie stało spotkanie pomiędzy przedostatnią Multimedią Polska i dużo wyżej notowanym Eppearance-Konsbud. Zawodnicy obu drużyn pokazali wolę walki oraz nienaganną technikę i gdyby któryś z kibiców nie wiedział że walka toczy się na trzecioligowym froncie to pomyślałby, że to II liga. Bramki w tym meczu padały po przemyślanych akcjach, nie można było mówić o żadnym przypadku. Do przerwy minimalnie skuteczniejsi byli goście, stąd też wynik 1-2. Po zmianie stron z minuty na minutę ekipa Eppearance traciła siły a co za tym idzie dokładność w rozegraniu piłki. Przeciwnicy to wykorzystali, strzelając po przerwie aż 4 gole. Gości stać było tylko na 1 trafienie i stąd też ich dwubramkowa porażka.