środa, 27 sierpnia 2008

Niedziela godz. 11 - mecz z Multimedia Polska

Witam - już w najbliższą niedziele kolejny mecz o Mistrzostwo III Ligi - Multimedia Polska - Eppearance-Konsbud. W pierwszym meczu daliśmy nieco dupy i przegraliśmy 3:5, zawalając pierwszą połowę (0:3). W późniejszych meczach okazało się, że Multimedia nie jest taka silna, na jaką wyglądała i czas na rewanż :-)

Tradycyjnie w komentarzach proszę o obecność!

Ważna informacja dot. składek i składu na II rundę:

Budżet po SLS 2008

Uwaga - edytowałem starego posta, więc komentarze są nieaktualne.

10. Zębal Dariusz
11. Mazurek Arkadiusz (pol skladki - tylko 1. runda).
12. Zima Damian (pol skladki - tylko 1. runda).

Wyjaśnienie dot. kolejnych składek/zawodników na drugą rundę:

1. W miejsce Arasia dookoptowany został Paweł Cydzik (atak).
2. Dariusz Zębal (obrona) zadeklarował chęć gry jako "składkowicz" + pełna zapłata.
3. Daniel Gołębiewski (BR) zadeklarował chęć gry jako "składkowicz".

Cała trójka proszona jest o wpłatę składki gotówką przed najbliższym meczem, lub poprzez bank na konto bankowe drużyny (EA).

Zawodnicy rezerwowi w II rundzie: Marek Kaczanowski oraz Paweł Dąbrowski.

----
BIEŻĄCE ROZLICZENIE:

Suma ze składek: 1260 PLN (obecnie zebranych)
Sponsorzy: 1500 PLN (2 x 750)

Stan kasy sprzed SLS'2008: minus 550,00
Koszty związ. z SLS'2008: 2400,00 (wpisowe)

Suma kosztów: 2950,00
Wpływy: 2760,00

Obecne saldo: minus 190 PLN

W przypadku wpłat pow. 3 zawodników, saldo zostanie praktycznie wyczyszczone!

niedziela, 24 sierpnia 2008

Trening/Sparing - wtorek 21.30 !!!

Hello - we wtorek o godz. 21.30 na dużej hali HALP gramy sparing z Devilsami - w komentarzach prosze o potwierdzenie obiecności!!!

EPPE-KONS - Kostasos Napinaczos Cienakos 7:4 (1:3)

Powrót Seby (5 goli mówi samo za siebie), napinacze nie wytrzymali napięcia i końcówka grając 5 na 3 po dwóch czerwach mówi samo za siebie. Zaczęło się co prawda od 0 do 3 w około 20 minucie, ale co to dla nas :-)

Squad: Krystian (Gołąb) - Ser/Darek, Norbi/Damian - ArekB/Lukasz - Seba/Paweł C./Marek

Gole: Seba (5), Ser, Paweł C.
Żółte kartki: ArekB, Łukasz