sobota, 3 kwietnia 2010

Wielkanoc

Zdrowych i Wesolych Swiat Wielkanocnych dla tych co czytaja oraz nie czytaja bloga.
Panowie z EppE nam zycze utrzymania sie w SLS-e,udanej koncowki sezonu w Halp-e,no i oczywiscie wielu mega emocjonujacych meczow :)

czwartek, 1 kwietnia 2010

Niestety!!!

Po nocnej naradzie z Norbim postanawiamy po zakończeniu sezonu w HALPie rozwiązać team. Powodów jest kilka: brak sponsroa, olewactwo ze strony druzyny (czytanie bloga), nieoplacanie na czas składek i kasy za mecze u Kuby. Wolimy iść do innej ekipy i tylko grac a nie martwić się o to, czy bedzie nas na meczu 5ciu czy 8miu a także oto czy na czas wpłynie kasa. Dzięki za te kilka współnych lat. Oczywiście jeśli ktos chce dalej ciągnąc wózek to nie widzimy przeszkód. My jesteśmy blisko gry w innej ekipie w nowym sezonie SLS. Druga ligę oddajemy Żurowi.
Pozdroo

środa, 31 marca 2010

Sparing!!!!

Bardzo wazny post! Umówiłem nas na wtorek, na godzine 17 na sparing z WKT POLSKA. Mecz odbędzie się na boisku SLS na dworzu, koszt to 90 zika na nasz zespół. Fajnie by było jakbyśmy zebrali się w dużą ekipe, tak by nie trzeba było dobierać ludzi z zewnątrz. Chodzi oto by poczuc duża piłke i przypomnieć sobie specyfike boiska do SLS
Pisac kto może byc. Narazie jestem ja i Norbi:)

niedziela, 28 marca 2010

Carefour-EppE 4-8

Mecz prowadzony pod nasze dyktando,ale jak zwykle nadzialismy sie na pare kontr.Na szczescie w drugiej polowie Lopez wyszedl z siebie na bramce i glosno kierowal gra obronna naszego teamu:)Troszku sennie to dzisiaj wygladalo i przerwa Swiateczna bardzo dobrze nam zrobi.Pilkarzem meczu bez namyslu wybralismy Lukasa.
Bramki:Lukas-4,Krefcio-1,Norbi-1,Rocki-1,Arek Be-1.

Korwel show!!

Dwa ważne fakty miały miejsce w tym meczu:
1. powrót do drużyny Łukasza i świetna gra
2. wyjście części rywali w 15 min drugiej połowy na inny mecz przy stanie 5:4 dla nas.
Ważne, że wygraliśmy, i że przy mojej indolencji strzeleckiej był dziś Łuks. Wciąż jesteśmy w grze o baraże!!

Eppe - Carrefour 8:4 (2:2)
gole: 4- Łukasz, 1 - Rocky, Arek, Krefciu, Norbi