sobota, 28 czerwca 2008

Euro2008 - FINAŁ !!! - 20 punktów do wyciągnięcia :-)

Pytanie 1: Kto wygra EURO'08? (za 5 p.)
Pytanie 2: Jaki będzie DOKŁADNY wynik w regul. czasie gry? (za 9 punktów!)
Pytanie 4: Czy bedzie gol strzelony z wolnego (bezposrednio, nikt nie moze dotknac pilki! - za 3 p.).

piątek, 27 czerwca 2008

EPPE-Kosbud - Safanów i Spółka 1:5 (1:2)

EPPE-Kosbud - Safanów i Spółka 1:5, trzecie miejsce w tabeli i kolejny mecz już za tydzien (z - Devilsami!).

EPPE: Burnat Arek, Czypicki Piotr, Łaba Marek, Markow Kamil, Mazurek Arkadiusz, Migoń Krystian, Zębal Dariusz, Zima Damian

Gole: Zima Damian - 1

Czolowka strzelcow naszej grupy:
1 Roszkowski Sebastian 22
2 Czypicki Piotr 20

OPIS (nieobiektywny wg HALP:P): Wicelider Safanów wykorzystał pauzę będącego na pozycji lidera przed tą kolejką Seepoint-a i pokonując jedną pozycję niżej notowany Eppearance awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Mecz nie przyniósł spodziewanych emocji. Goście prowadzeni przez swojego kapitana C. Gozderę zdecydowanie dominowali na boisku, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń co do ostatecznego rozstrzygnięcia. Safanów od początku grał pewnie, twardo w obronie ( 3 żółte kartki ) i to przynosiło wymierne efekty. W pierwszej połowie gospodarze rzadko dochodzili do bramkowych sytuacji i w konsekwencji ani razu nie udało im się pokonać bramkarza rywali. Wynik 0-2 do przerwy jak najbardziej sprawiedliwy. Druga odsłona to prawie identyczny obraz gry. Goście nie odpuścili drużynie Eppearance do samego końca i dzięki tej konsekwencji odnieśli pewne, zasłużone zwycięstwo.

PS. Norbi wciąż jest w szpitalu pod kroplówką. Ma ostre zapalenie jednego z gruczołów w jamie brzusznej. Na razie nie wiadomo nic co do tego, kiedy będzie mógł opuścić szpital. Jak coś będę wiedzieć - dam znać na blog'u (ErnestA).

środa, 25 czerwca 2008

TRENING CZWARTEK godz.20

Pisac prosze w komentarzach,jak z obecnoscia?????

Mecz z Safanowem juz w NIEDZ. o GODZ.10!!!Dopracowuje sklad na ten ciekawy mecz (miejsce Lukasa zajmie Rolo) Jest przygotowana nagroda dla grajacych (oczywiscie jak wygramy:) nowa Honda:)) Tak serio po piwku stawia Norbi:PPP