piątek, 24 lipca 2009

Powodzenia Guciu!!

Byly gracz Eppe - wówczas jeszcze pogon.v.pl, który grał w najsłynniejszym meczu w histoii HALPu (coraz mniej osób pamięta mecz z WARSem) ma nowy klub.

GKS Katowice ma nowego zawodnika. Dziś po południu kontrakt z klubem podpisał bramkarz Tomasz Judkowiak. Zawodnik związał się z klubem umową obowiązującą przez 12 miesięcy. Na Bukową przeszedł za darmo, gdyż umowa z jego poprzednim klubem - Stalą Poniatowa, dobiegła końca 30 czerwca.

Judkowiak jest wychowankiem Stali Szczecin, skąd trafił do miejscowej Pogoni. W barwach Portowców rozegrał dwa mecze w Ekstraklasie. We wrześniu ubiegłego roku przeniósł się ze Szczecina do drugoligowej Stali Poniatowa, gdzie rozegrał 20 meczów.

W barwach GKS Judkowiak będzie walczył o pozycję pierwszego bramkarza z Jackiem Gorczycą.

czwartek, 23 lipca 2009

sparning z rentransem

Panowie!Jest propozycja sparingu z Rentransem,wtorek 21-30.Powiedzialem,ze okresle sie do soboty.Piszcie w komentarzach czy mozecie tylko prosze o 100%pewnosc,zeby znowu nie bylo tak,ze przybedzie nas trzech lub czterech z druzyny,bo takie giery nie maja sensu.

niedziela, 19 lipca 2009

Wakacyjne granie!!

Szczególnie w pierwszej połowie, ale najpierw wielkie oczekiwanie na Gołębia. Minuty mijały, do meczu coraz bliżej a keepera brak. Telefon zagrzany do czerwoności, najpierw sygnał ciągły - potem poza zasięgiem. I wreszcie pojawił się on!! Brawa otrzymał niczym papież, w meczu odkupił swe winy sprzed tygodnia! Pierwsza połowa... Hmmm - każdy był chyba jeszcze przy Devilsach, generalna żenada w napadzie, w czym wyróżniał się szczególnie piszący te słowa oraz ten co Machester Pucice go chce czyli Michu. Remis 1-1, dramat. Druga połowa lepsza, nawet zdecydowanie panowie i panie (człowiek nie czuje jak rymuje:) )Wygrana 8-2 w tej połowie pokazuje naszą przewage. Na uwagę zasługuje moja brama po podaniu Norba przez całe boisko no i ta ze łba, gdy zamknąłem oczy i świat wydał się uroczy:) A na poważnie: ważne 3 pkt i chuj!!
Tym optymistycznym akcentem kończymy zmagania. Spotkamy się za miesiąc, oby już w składzie z kontuzjowanymi braćmi.

P.S Udany debiut nowego Kolegi - będą z niego ludzie pomocni w awansie:)

EPPE - KONSBUD - PROFESJA 9:3 (1:1)

gole: 3 - Seba kumpel Webba,2 - Michu czyli Rychu, 2 - Łukasz Modelski co lubi wcinać snickersy, 1 - Norbi co nie był w armii, 1 - Czypol pipol (bez obrazy)