sobota, 8 marca 2008

NIEDZIELA - sparing z WKT na pełnowymiarowym, sztucznym boisku!!!

UWAGA, UWAGA - ArekB organizuje w niedzielę sparing z WKT na pełnowymiarowym, sztucznym boisku w Policach. Mecz o godzinie GODZ 15.30.

ArekB może zabrać 2 osoby, ja mogę zabrać z centrum 4 osoby dodatkowo.

W komentarzach info kto chętny. Szczegóły pytać ArkaB !!!

czwartek, 6 marca 2008

Nudy na blogu... więc wklejam opis meczu z Devils

ZA HALP ->

Mecz stał na niskim poziomie. Nie można było jednak odmówić obu drużynom zaangażowania i ambicji. Do przerwy niewiele się działo na boisku, brakowało tego co w futbolu najważniejsze czyli strzałów na bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Eppearance. W drugiej połowie meczu oba zespoły poprawiły skuteczność pod bramkami. Devils wygrało tę część spotkania w stosunku 5-3 czego główną zasługą była bezmyślna postawa jednego z zawodników gości. Najpierw odepchnął on przeciwnika bez piłki za dostał 2min a po powrocie z ławki kar kopnął innego leżacego na boisku. Tym razem osłabił swój zespół na 5min z czego skrzętnie skorzystali gospodarze wygrywając ostatecznie mecz 5-4.