środa, 20 sierpnia 2008

Eppe&Kons-KOSTAS

Siemanko ludziska.Jak tam po porazce humory juz pewnie lepsze i wszystko poszlo w zapomnienie.Teraz czas na 3pkt bo w najblizsza Niedziele o godz.11 gramy mecz z Geoprojekt czyli samym Kostasem Pipasem Cieniasem:PPP Mysle ze Serek bedzie jego plastrem i nieodpusci na centymetr:)Piszcie kto bedzie na meczu bo pewnie kogos z rezerw dokoptujemy...Pozdr.

Podaje squad na mecz:

Golab-Krystian-- - Ser /Darek /Damian /Norbi --- Arek / Lukas --- Seba / Pawel Cydzik / Marek Kaczanowski/Pawel Dabrowski.

poniedziałek, 18 sierpnia 2008

Eppearance-Konsbud - Estymator 4:8 (3:3)

Po zaciętym meczu niestety przegraliśmy (głównie w koncówce) z Estymatorem. Zabrakło siły ognia w ataku i troche szczęścia - zaliczyliśmy trzy słupki :/ Wysoki rezultat wynika z tego, że w ostanich 3-4 minutch postawiliśmy wszystko na jedną kartę i rywale strzelili nam 2 czy 3 gole z kontry. Mniej więcej do około 45 minuty wynik oscylował w okolicy remisu 4-4.

Bramki: Burnat Arek - 2, Cydzik Paweł - 1, Dąbrowski Paweł - 1

Skład: Antos Ernest, Antos Norbert, Burnat Arek, Cydzik Paweł, Dąbrowski Paweł, Gołębiewski Daniel (BR 2 poł), Kaczanowski Marek, Kafarski Roland, Korwel Łukasz, Łaba Marek, Krystian Migoń (BR 1 poł)