środa, 11 listopada 2009

Mail dot. wynajmu boiska

Heja, dostalem takiego maila - to raczej do was :) Pozdro z Autralii, jestesmy cala rodzinka z Norbim na czele w trasie z Sydney do Cairns (3 tys km). Dzis wpadlem na chwile do kafejki :)

--------
Witam Państwa,Przeglądając tabele zespołów grających w szczecińskich ligach piłki nożnej natknąłem się na Państwa firmę. Chciałbym zaoferować Państwu wynajem nowo-powstałej hali piłkarskiej w Szczecinie (hattrickcenter.pl). W przypadku zainteresowania z Państwa strony chętnie podeślę ofertę i odpowiem na pytania.

Pierwsze zwycięstwo...

... które przyszło z wielkim trudem!! Zaczęło się od prowadzenia 2:0, potem kontrowali nas koledzy z Konsbudu. Do przerwy przegrywamy 3:4, potem w 2 połowie jest 3:6 i zaczynamy walczyć.
Z trudem bo z trudem ale udaje się mecz wygrać 8:6, na uwagę zasługuje gra Gołębia , który nieźle połapał, z drugiej strony Żuro miał chyba z 3 słupki

EPPE - KONSBUD 8:6 (3:4)

bramki: 3 - Seba, 2 - Czypol, 2- Arek, 1 - Pawel36