czwartek, 26 lutego 2009

1buleczka,mala czarna i jedziemy!!!:)

Bardzo wazne spotkanie w niedzielny poranek o godz.10 gramy z Tiesto-enatorem.Rywal bardzo dobrze radzi sobie z ekipami z dolu tabeli zdobywajac 18 z 19stu pkt,jakie maja na koncie ale remisujac w 4 kolejce z impexem.Pewne jest ze beda chcieli wziazc rewanz ze pierwszy mecz (Bramka na 5-4 w doliczonym czasie Lukasa)...
Panowie max mobilka,koncentracja,1-2-1 jak mamy pilke oraz dzialajacy budzik Golebia...no trzeba to napisac chlop forme ma chyba najlepsza od poczatku kariery w halpie i jestem spokojny o sms-a:)
Pozniej 2 tygodnie przerwy meczowej,wiec "KIKUTY" zostawmy na czwartkowe treningi:)

EPPEARANCE-KONSBUD:
Antos Norbert - 1, Czypicki Piotr - 1, Korwel Łukasz - 1, Roszkowski Sebastian - 3, Żurowski Przemysław - 2
Kary
Legęcki Michał , Mazuro Piotr
Składy:
Rehamil-
Dziedzic Krzysztof, Gac Przemysław, Legęcki Michał, Lila Rafał, Mazuro Bartłomiej, Mazuro Piotr, Skawiński Piotr, Urbaniak Andrzej
Antos Norbert, Burnat Arek, Czypicki Piotr, Gołębiewski Daniel, Korwel Łukasz, Kreft Łukasz, Mazurek Arkadiusz, Roszkowski Sebastian, Żurowski Przemysław

Zagralismy swoje.

Rehamil po ostatnim bardzo dobrym występie przeciwko liderowi Impex-owi tym razem zawiódł. Tylko w pierwszej połowie gospodarze byli w stanie dotrzymywać kroku rywalom. Wynik cały czas oscylował wokół remisu i do przerwy było tylko 3-4. Druga odsłona meczu miała już jednostronny przebieg. Grał zespół Eppearance-Konsbud a Rehamil bardziej zajął się komentowaniem decyzji arbitrów niż tym czym powinien, czyli walką na całym boisku. Gospodarze zostali za to dwukrotnie ukarani 2min, co skrzętnie wykorzystali rywale. Goście odskoczyli na kilka goli, odnosząc ostatecznie przekonywujące zwycięstwo.
ps.Kary panie sedzio dostali w momencie jak juz bylo po sprawie i mielismy zwyciestwo w kieszeni ale cos musza pisac w tych opisach...