piątek, 23 lipca 2010

Mecz Sezonu?!

EppE-Hiper Glazur 7-5 (5 :3 )
bramy:Michu-2,Sebo-2,Norbi,Luks i Aras po 1.

Po meczu walki,pelnym dramaturgi i trzymajacym do ostatnich minut,smialo mozna napisac... "Jeden z lepszych w sezonie" i nie tylko z powodu 3 pkt,ale przede wszystkim z poziomu na jakim zagralismy.Standardowo bylo tylko na poczatku 0-3,ale sorka Pany kilka slow (mam nadzieje nie obrazilem nikogo) postawily nas do pionu.Teraz po meczu nie musimy mowic cytatow "byli do pukniecia" lub "tracilismy frajerskie bramki" to my zaczelismy zapierdalac na boisku az milo,to my kontrolowalismy wynik i co pokazalo wielka klase u Micha powrot do defens i rozegranie pilki,bo to daje obronca troche odpoczynku i przy okazji zaskakuje rywali.Nie nie nie Michu nie bedzie ostatnim obronca,ale wymiana pozycji w trakcie tak ciezkiego meczu pokazuje jakie w nas drzemia mozliwosci...Zwyciestwo mozna dedykowac Sebie za szacunek jaki nam kolegom pokazal, bedac na meczu majac na 19sta program w radiu (zagral 35min).
Gralismy z rzeznikami,ale pokazalismy co znaczy meska gra!
Jeszcze raz Szacun za podniesienie rekawic!.

czwartek, 22 lipca 2010

Hiper

Zalegle spotkanie z 1 rundy juz jutro o godz.18stej
Jak z obecnoscia?Seba zagra 1 polowke i ucieka do roboty,moze niech Michu przyjedzie?Czy Lukasz wreszcie przyjedzie na mecz?Czy nie bedziemy przegrywac do przerwy tak wysoko ,zeby byla mozliwosc odrobienia strat,albo moze rywal bedzie zmuszony gonic?Czy zagramy wreszcie bez nie potrzebnych spinek itp?
Na te i inne pytania odpowiedz poznamy juz jutro!

niedziela, 18 lipca 2010

giera

czwartek 18sta orlik darmowa giero-sparing z taka nie zrzeszona ekipa.piszcie szybko czy gramy i czy jest sens bo w piatek mamy mecz z hiperem!