Zwyciestwo dla Iwonki.

Seepoint-Eppe 4-8 (2-4)

Ladowali na brame:
Seba-3,Czypol-3,Michu-1,Pawel36 na wspolnej-1.

Nie bylo mnie 5 tygodni w kraju i musze przyznac,ze gramy naprawde fajna pilke.Troche za duzo idziemy na wymiane ciosow...szczegolnie przy prowadzeniu tj.korzystnym wyniku,ale to wynika chyba z checi do biegania i grania.Czy jest progres w obronie?

Pierwsza połowa towyrównane spotkanie.Pierwsi prowadzenie objeli gracze Eppearance pozniej Seepoint wyrównał ale długo się z tego remisu nie cieszył gdyz juz pierwsza akcja po wznowieniu gry i było 2-1 dla gości.Potem była wymiana ciosów 2-2,3-2 i 4-2.Druga połowa zaczęła sie od ataków gospodarzy ale długo żadna z ekip nie potrafiła zdobyć bramki.W 8 minucie Seepoint strzelił kontaktową bramkę i nadal atakował jednak Eppearance odparł atak i zaczął zdobywać kolejne bramki i to dało im zwycięstwo.Po meczu najcześliwszym zawodnikiem druzyny wygranej był Paweł Witwicki,który swoją strzeloną bramke zadedykował swojej kochanej i szanowanej żonie Iwonie.