Po 2:mecz slowenia-polska
Po 3:Im pozniej z nimi zagramy,tym lepiej...

czwartek, 3 września 2009

Wypunktujmy Mistrzow...

W ostatnich dwoch spotkaniach zdobylismy 6pkt.Wygrane kolejno z Multimedia 10-2 oraz z Black Crew 8-4 bardzo przyblizyly nas do zlota.Black Crew jest slabsza ekipa od Multi,jednak w meczu z mediami zagralismy dojrzala,zaslugujaca na awans do 2 ligi pilke.Niczym doswiadczony piesciarz:)... blokowalismy ciosy i punktowalismy.

Jak z obecnoscia w niedziele o 10 rano?

niedziela, 30 sierpnia 2009

Wygrana... W bólach urodzona!

Początek meczu z Black Crew zdecydowanie dla nas. Po kilku minutach prowadziliśmy 4:0 i... wszystko staje do góry nogami. Dużo kiwek, gra do przodu, rywale się bronią i wyprowadzaja groźne kontry. Do przerwy już tylko 4:2, na początku drugiej części Black dochodzi nas na jednego gola. Wtedy to dochodzi do przełomowego momentu spotkania. Araś po podaniu Seby trafia w poprzeczke ze 150 centymetrów i to góra, piłka po poprzeczce odbija się od jego szczęki i wpada do siatki. To podcieło by skrzydła każdej ekipie. Ostatecznie wygrywamy 8:4, ale z gry zadowoleni być nie możemy!!!!!

Eppe - Konsbud - Black Crew 8:4 (4:2)
bramki: Seba - 4, po jednej: Aras, Łukaś, Michu i Model