2009-04-26 15:00 Eppearance-Konsbud - Carrefour
mecz przedostatni
moja propozycja: grajcie na Żura!!!! w sls królem był Czyp, teraz szanse ma Żuro, aczkolwiek IMPEXowiec na maxa go goni!!

środa, 22 kwietnia 2009

TRENING WTOREK 21:30

UWAGA!!!Zaznaczam ze w tym dniu jest 1/2 ligi mistrzow.Nie wiem w jakiej tv i kto z kim gra.
Prosze sie okreslic do piatku bo musze dac odpowiedz!!!
Giera oczywiscie na boisku SLS.

Wniosek formalny

kto byłby za tym, by nabywac w drodze kupna nasze mecze i je sobie analizowac??
wiadomo ze nie wszystkie ale te wazniejsze
powiem Wam, ze ogladnalem spotkanie z devilsami no i to naprawde otwiera oczy jakie my bledy robimy i jakiego farta mieli rywale:) mozna powyciagac wnioski
ja jestem otwarty by kupic raz na pare tygodni lub np by sie skladac na taka plytke

Pech jakich mało...

Opatrzność nad nami nie czuwa.... Niestety - mecz był do wygrania, najwazniejsze i najgorsze dla nas chwile były między 10 a 15 minutą spotkania. Najpierw ja zerwałem, naderwałem, jak zwał tak zwał sobie dwójke, potem Czypolowi poszła pachwina. Do pola musiał wejść Gołąb, nie daliśmy niestety rady powalczyc o dobry wynik, chociaż w 35 minucie było tylko 2-3. Skończyło się 3-9. Nasuwa sie parę pytań, niestety bez odpowiedzi, podstawowe to dlaczego? Dlaczego dzis a nie z Teamgeistem np,dlaczego na początku meczu a nie pod koniec... można by postawić jeszcze parę, ale po co? Nazwe trzeba zmienic na FC SZPITAL SSA - trzech kontuzjowanych mamy a juz w sobote ruszają szóstki