niedziela, 12 września 2010

brak zmian = brak punktów

Mimo wyniku szacun za walkę!! To było fajne przetarcie przed następnymi meczami, szkoda ze rywale przyszli w 10ciu bo różnie z nimi bywało, a my bez zmian. Porazka za wysoka, ale albo ich keeper robił rzeczy niemozliwe, albo ja partaczyłem okazje. Od razu pisać kto jest w środe!! O 20ej gramy z Coś Tam Ten!!

Eppe - E-megasport 2:8 (1:3)
gole: 2 - seba, a powinno byc z 6... a zdaniem niektórych z 8:P

14 komentarzy:

norbi pisze...

Sebo tez napisalem posta w tym samym czesie wiec zapodam go tu:)
... okazji nie brakowalo,sam mialem poprzeczke i wolnego cudem koles obronil,Seba kilka czystych sytuacji ,coz przegralismy za wysoko,ale z gry mozna byc zadowolonym szczegolnie ,ze gralismy bez ani jednej zmiany...:( Wynik 4-2 w ok.40 minucie i kilka sytuacji z naszej strony jednak sil zabraklo w koncowce i stad taka wysoka porazka.Uwazam,ze poziomem meczu nie musimy sie wstydzic i z taka gra i walka mozemy byc spokojni o punkty w nastepnych meczach.

Anonimowy pisze...

jestem w srode,arekb.

Lukas pisze...

na 90% jestem w srode potwierdze

wski pisze...

widzialem Dynie na kortach, w srode go nie ma
Krefciu - dryndaj do rocky'ego... moze bedzie trzeba mecz przelozyc, minimum 1 na zmiane byc musi
a najlepiej 2-3ech!!!!

Jak cos dajcie mi znac na fona wiadomosc nie zawsze jestem na necie i pisze zeby dac znac na koma... Michu

Krefcik pisze...

jestem! Rocky wczoraj wrócił z Italii dlatego był nieuchwytny. Dziś deklarował, że w środe jest!

Wrazie co w srode moga nam pomoc jeszcze Rafal i jego kolega pamietacie taki maly wybiegany bez wlosow...oni sa wpisani na liste nasza graczy...
Norbi

norbo - jak bedzie rocky oraz michu to nie trzeba nam posilkow
amen:D

spoko Seba ,ale w niedziele tez liczylismy na kolegow ,a tu ani me ani be

lopez_27 pisze...

ja na pewno wpadnę. Ale niestety tylko pokibicować

Fatalną passę przełamał Megasport, który wygrał z Eppe 8:2. Po pierwszej połowie nic jednak nie wskazywało na to, że może nastąpić w tej drużynie przełamanie. Eppe wygrywało 2:1 po golach Sebastiana Roszkowskiego, ale po zmianie stron na boisku niepodzielnie panował już Megasport.
----------------------
zaj opis, a na stronie jest mimo iz przegralismy 8:2 do przerwy prowadzilismy 3-1
DZIADOSTWO HALPowe jest coraz wieksze:)

Rocky pisze...

Jestem Panowie. Nie bylo mnie ponad tydzień-stąd moja absencja. Urlop udany-nowe siły są. Na środę-zwarty i gotowy.

ej pytanko z innej beczki:D

Kto ma oczarki niemiecki ? szczeniaki??:D Michu

Michu jakie owczarki:)???
Dobra Pany niewzywam posilkow, bo tym skladem co ostatnio gralismy plus Michu i Rocky powinno wystarczyc na dzisiejszego rywala .